StarTech Juniper SFP-GE10KT13R14 Compatible SFP Module
SKU: SFPGE10KT3R4
RRP $313.49
Sold Out
Notify me when back in stock
| SKU | SFPGE10KT3R4 |
| Model # | SFPGE10KT3R4 |
| Barcode # | 65030883856 |
| Brand | StarTech |
| Shipping Weight | 0.0400kg |
| Shipping Width | 0.230m |
| Shipping Height | 0.210m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
Limited Lifetime Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.