StarTech Brocade XBR-000180 Compatible SFP+ Module
SKU: XBR-000180-ST
RRP $129.79
Sold Out
Notify me when back in stock
| SKU | XBR-000180-ST |
| Model # | XBR-000180-ST |
| Barcode # | 65030885522 |
| Brand | StarTech |
| Shipping Weight | 0.0400kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
Limited Lifetime Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.