StarTech 2m Black USB-A to Lightning Charging Cable
SKU: RUSBLTMM2MB
RRP $47.29
Sold Out
Notify me when back in stock
| SKU | RUSBLTMM2MB |
| Model # | RUSBLTMM2MB |
| Barcode # | 00065030880572 |
| Brand | StarTech |
| Shipping Weight | 0.0700kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.190m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
2 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.