StarTech 20cm Black Cable Ties 1000 Pack
SKU: CBMZT8BK
RRP $92.39
Sold Out
- 1/8"(4mm) wide, 2-1/8"(55mm) Bundle Diameter
- 50lb(22kg) Tensile Strength
- Nylon Self Locking Zip Ties w/ Curved Tip
- 94V-2 Fire & UL Rated
Notify me when back in stock
| SKU | CBMZT8BK |
| Model # | CBMZT8BK |
| Barcode # | 00065030890632 |
| Brand | StarTech |
| Shipping Weight | 1.3300kg |
| Shipping Width | 0.060m |
| Shipping Height | 0.280m |
| Shipping Length | 0.450m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
2 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.