StarTech 15cm Black Reusable Cable Ties 100 Pack
SKU: CBMZTRB6BK
RRP $37.39
In Stock
- 1/4"(7mm) wide, 1-3/8"(35mm) Bundle Dia
- 50lb(22kg) Tensile Strength
- Releasable Nylon Ties
- 94V-2/UL Listed
Notify me when back in stock
| SKU | CBMZTRB6BK |
| Model # | CBMZTRB6BK |
| Barcode # | 00065030890458 |
| Brand | StarTech |
| Shipping Weight | 0.1790kg |
| Shipping Width | 0.280m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
2 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.