StarTech 12V/6.5A DC Power Adapter
SKU: SVA12DN4NEUA
RRP $138.59
In Stock
Notify me when back in stock
| SKU | SVA12DN4NEUA |
| Model # | SVA12DN4NEUA |
| Barcode # | 00065030865791 |
| Brand | StarTech |
| Shipping Weight | 0.9800kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.110m |
| Shipping Length | 0.180m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
2 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.