SanDisk Ultra Shift 64GB USB 3.0 Flash Drive
SKU: SDCZ410-064G-G46
In Stock
Notify me when back in stock
Capacity:64GB
Interface:USB 3.0
| SKU | SDCZ410-064G-G46 |
| Model # | SDCZ410-064G-G46 |
| Barcode # | 00619659181918 |
| Brand | SanDisk |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.040m |
| Shipping Height | 0.025m |
| Shipping Length | 0.040m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
5 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.