SanDisk Ultra SDHC UHS-I and SDXC UHS-I 128GB SD Memory Card
SKU: SDSDUNB-128G-GN6IN
RRP $99.00
In Stock
Notify me when back in stock
Capacity:128GB
Write Speed (MB/s):140MB/s
Memory Card Type:SD
| SKU | SDSDUNB-128G-GN6IN |
| Model # | SDSDUNB-128G-GN6IN |
| Barcode # | 00619659200190 |
| Brand | SanDisk |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.045m |
| Shipping Height | 0.045m |
| Shipping Length | 0.045m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
10 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.