SanDisk Ultra Dual Drive 32GB USB 3.1 Type-C & A Flash Drive
Up to 150 MB/s | Easy File Management
SKU: SDDDC2-032G-G46
RRP $35.99
In Stock
Notify me when back in stock
The SanDisk Ultra Dual Drive 32GB USB 3.1 Type-C & A Flash Drive features a dual port of USB 3.1 Type-C and Type-A that makes it a very flexible flash drive storage to use from your PC to your Android Smart Phones.
Features
| SKU | SDDDC2-032G-G46 |
| Model # | SDDDC2-032G-G46 |
| Brand | SanDisk |
| Shipping Weight | 0.0100kg |
| Shipping Width | 0.040m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.010m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
5 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.