SanDisk Ultra 32GB 150MB/s USB 3.1 Flash Drive
SKU: SDCZ460-032G-G46
In Stock
Notify me when back in stock
Capacity:32GB
Transfer Speed (MB/s):150MB/s
Interface:USB 3.1
| SKU | SDCZ460-032G-G46 |
| Model # | SDCZ460-032G-G46 |
| Barcode # | 00619659167110 |
| Brand | SanDisk |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
5 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.