SanDisk SDSSDE30-2T00-G26 2TB USB 3.2 Gen 2 Portable SSD
SKU: SDSSDE30-2T00-G26
RRP $801.00
In Stock
Notify me when back in stock
Capacity:2TB
Interface:USB 3.2 Gen 2
Colour:
| SKU | SDSSDE30-2T00-G26 |
| Model # | SDSSDE30-2T00-G26 |
| Barcode # | 00619659204853 |
| Brand | SanDisk |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.450m |
| Shipping Height | 0.140m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
3 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.