SanDisk SDSQUA4-032G-GN6MN Ultra 32GB 120MB/s microSDXC Memory Card
SKU: SDSQUA4-032G-GN6MN
In Stock
Notify me when back in stock
Capacity:32GB
Read Speed (MB/s):120MB/s
Memory Card Type:microSDXC
| SKU | SDSQUA4-032G-GN6MN |
| Model # | SDSQUA4-032G-GN6MN |
| Barcode # | 00619659184162 |
| Brand | SanDisk |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
10 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.