SanDisk Extreme Pro SD UHS-II USB-C Reader/Writer
SKU: SDDR-409-G46
RRP $76.00
In Stock
Notify me when back in stock
| SKU | SDDR-409-G46 |
| Model # | SDDR-409-G46 |
| Barcode # | 00619659161064 |
| Brand | SanDisk |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.060m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
2 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.