SanDisk Extreme PRO 64GB 200MB/s SD Memory Card
SKU: SDSDXXU-064G-GN4IN
RRP $104.00
In Stock
Notify me when back in stock
Capacity:64GB
Read Speed (MB/s):200MB/s
Write Speed (MB/s):90MB/s
Memory Card Type:SD
| SKU | SDSDXXU-064G-GN4IN |
| Model # | SDSDXXU-064G-GN4IN |
| Barcode # | 00619659188719 |
| Brand | SanDisk |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.030m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
Limited Lifetime Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.