SanDisk Extreme Pro 64GB 200MB/s microSDXC Memory Card
SKU: SDSQXCU-064G-GN6MA
In Stock
Notify me when back in stock
Capacity:64GB
Read Speed (MB/s):200MB/s
Write Speed (MB/s):90MB/s
Memory Card Type:microSDXC
| SKU | SDSQXCU-064G-GN6MA |
| Model # | SDSQXCU-064G-GN6MA |
| Barcode # | 00619659188573 |
| Brand | SanDisk |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
Limited Lifetime Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.