SanDisk Extreme 64GB 170MB/s microSDHC Memory Card
SKU: SDSDXV2-064G-GNCIN
RRP $87.00
In Stock
Notify me when back in stock
Capacity:64GB
Read Speed (MB/s):170MB/s
Write Speed (MB/s):80MB/s
Memory Card Type:microSDHC
| SKU | SDSDXV2-064G-GNCIN |
| Model # | SDSDXV2-064G-GNCIN |
| Barcode # | 00619659188610 |
| Brand | SanDisk |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
Limited Lifetime Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.