SanDisk Extreme 128GB 190MB/s microSDXC Memory Card
SKU: SDSQXAA-128G-GN6AA
RRP $124.00
In Stock
Notify me when back in stock
Capacity:128GB
Read Speed (MB/s):190MB/s
Write Speed (MB/s):90MB/s
Memory Card Type:microSDXC
| SKU | SDSQXAA-128G-GN6AA |
| Model # | SDSQXAA-128G-GN6AA |
| Barcode # | 00619659189488 |
| Brand | SanDisk |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
Limited Lifetime Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.