SanDisk Cruzer Glide 128GB USB 3.0 Flash Drive
Retractable | USB 2.0 Compatible
SKU: SDCZ600-128G-G35
RRP $83.99
In Stock
Notify me when back in stock
SanDisk Cruzer Glide 128GB USB 3.0 Flash Drive offers secure, reliable and fast USB 3.0 Performance with high capacities to store all of your files. With reliability you can count on, retractable design, privacy with SanDisk SecureAccess Software and a neat backwards compatibility with USB 2.0, what more do you need in this power packed storage devices that can fit anywhere on the go.
Features
| SKU | SDCZ600-128G-G35 |
| Model # | SDCZ600-128G-G35 |
| Brand | SanDisk |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.040m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.060m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
5 Years Limited Manufacturers Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.