SanDisk Creator UHS-II 256GB 280MB/s SD Memory Card
SKU: SDSDXEP-256G-GNCIS
RRP $604.00
In Stock
Notify me when back in stock
Capacity:256GB
Read Speed (MB/s):280MB/s
Write Speed (MB/s):150MB/s
Memory Card Type:SD
| SKU | SDSDXEP-256G-GNCIS |
| Model # | SDSDXEP-256G-GNCIS |
| Barcode # | 00619659216580 |
| Brand | SanDisk |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
Limited Lifetime Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.