Samsung Galaxy S26 Enterprise Edition 6.3" 256GB 5G Black Smartphone
SKU: SM-S942BZKESTS
RRP $1,707.15
In Stock
Notify me when back in stock
| SKU | SM-S942BZKESTS |
| Model # | SM-S942BZKESTS |
| Barcode # | SM-S942BZKESTS |
| Brand | Samsung |
| Shipping Weight | 0.6670kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.190m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
1 Year Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.