Samsung Galaxy S26+ 6.7" 256GB 5G Sky Blue Smartphone
SKU: SM-S947BLBAATS
RRP $1,850.10
In Stock
Notify me when back in stock
| SKU | SM-S947BLBAATS |
| Model # | SM-S947BLBAATS |
| Barcode # | 08806097860662 |
| Brand | Samsung |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
2 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.