Samsung Galaxy S26 6.3" 512GB 5G Black Smartphone
SKU: SM-S942BZKFATS
RRP $1,849.10
In Stock
Notify me when back in stock
| SKU | SM-S942BZKFATS |
| Model # | SM-S942BZKFATS |
| Barcode # | 08806097861874 |
| Brand | Samsung |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.190m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
2 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.