Qnap TS-873AEU-4G 8 Bay Diskless NAS
SKU: TS-873AEU-4G
RRP $109,998.90
In Stock
Notify me when back in stock
Number of Bays:8
CPU:AMD Ryzen V1500B
CPU Clock Speed (GHz):2.2GHz
CPU Number of Cores:4
RAM:4GB
Support 3.5" SATA Hard Drive:Yes
Support 2.5" SATA Hard Drive:Yes
Support 2.5" SATA SSD:Yes
Ethernet Port/RJ45:2
USB Type-A:2
| SKU | TS-873AEU-4G |
| Model # | TS-873AEU-4G |
| Barcode # | 04711103081075 |
| Brand | Qnap |
| Shipping Weight | 8.1100kg |
| Shipping Width | 0.530m |
| Shipping Height | 0.130m |
| Shipping Length | 0.340m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
3 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.