Poly Studio E70 Smart Camera
SKU: 842F8AA
RRP $6,511.94
In Stock
Notify me when back in stock
| SKU | 842F8AA |
| Model # | 842F8AA |
| Brand | Poly |
| Shipping Weight | 1.4070kg |
| Shipping Width | 0.370m |
| Shipping Height | 0.130m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
1 Year Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.