Poly Savi 8210/8220 Charging Stand +AC Adapter Black
SKU: 783M9AA
RRP $90.14
In Stock
Notify me when back in stock
Interface:
Colour:Black
| SKU | 783M9AA |
| Model # | 783M9AA |
| Barcode # | 00731997805919 |
| Brand | Poly |
| Shipping Weight | 0.6000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
1 Year Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.