Opened Box Sale -- AMD Ryzen 5 5500 4.2GHz 6 Cores 12 Threads AM4 CPU
SKU: 100-100000457BOX
RRP $255.42
In Stock
Notify me when back in stock
| SKU | OB-100-100000457BOX |
| Model # | 100-100000457BOX |
| Barcode # | 00730143314121 |
| Brand | AMD |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.070m |
| Shipping Height | 0.130m |
| Shipping Length | 0.130m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.