Open Box Sale -- G.Skill Trident Z5 32GB (2x16GB) 6000MHz CL30 Intel XMP RGB LED Black DDR5 Desktop RAM Memory Kit
SKU: OB-F5-6000J3040F16GX2-TZ5
In Stock
Notify me when back in stock
Kit:2x16GB
RAM Clock Speed:6000MHz
CL Timing:30-40-40-96
Voltage:1.35V
LED:RGB
Memory Type:DDR5
Colour:Black
Capacity-ram:32GB
| SKU | OB-F56000J3040F16GX2TZ5RK |
| Model # | OB-F5-6000J3040F16GX2-TZ5 |
| Barcode # | 04713294232069 |
| Brand | G.Skill |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.090m |
| Shipping Length | 0.240m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
Limited Lifetime Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.