Open Box Sale -- Dell KM7321W Premier Wireless Keyboard & Mouse Combo
SKU: OB-580-AJMZ
RRP $185.00
In Stock
Notify me when back in stock
Keyboard Model Name:Premier
Mouse Model Name:Premier
Wireless:Yes
| SKU | OB-580-AJMZ |
| Model # | OB-580-AJMZ |
| Barcode # | 00884116381983 |
| Brand | Dell |
| Shipping Weight | 0.7000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
3 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.