Nvidia RTX A400 4GB GDDR6 Graphics Card
SKU: 900-5G172-2560-000
RRP $405.90
In Stock
Notify me when back in stock
Memory (VRAM):4GB
Memory Type:GDDR6
Length (mm):162mm
Features
| SKU | 900-5G172-2560-000 |
| Model # | 900-5G172-2560-000 |
| Barcode # | 00810152850107 |
| Brand | Nvidia |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
3 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.