MSI Roamii BE Lite 2 Pack 4323/688Mbps MU-MIMO OFDMA WiFi 7 Mesh Wi-Fi System
SKU: MRBE110
Was $490.50
In Stock
Notify me when back in stock
WiFi Speed:4323/688Mbps
Wireless Networking Standard:802.11be
WiFi:Yes
MU-MIMO:Yes
OFDMA:Yes
| SKU | MRBE110 |
| Model # | MRBE110 |
| Barcode # | 04711377340465 |
| Brand | MSI |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.270m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
3 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.