MSI GeForce GT 1030 AERO ITX 4GD4 OC 4GB DDR4 Graphics Card
SKU: GeForce GT 1030 AERO ITX
RRP $155.10
In Stock
Notify me when back in stock
Boost Clock Speed (MHz):1430MHz
Memory (VRAM):4GB
Memory Type:DDR4
Recommended PSU:300W
Length (mm):102mm
HDMI:1x HDMI 2.0
DVI:1
| SKU | GT-1030-AERO-ITX-4GD4-OC |
| Model # | GeForce GT 1030 AERO ITX |
| Barcode # | 04711377107556 |
| Brand | MSI |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
3 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.