MSI EZgo Portable Grey EV Charger
SKU: 9S6-C80612-005
RRP $499.00
In Stock
Notify me when back in stock
| SKU | 9S6-C80612-005 |
| Model # | 9S6-C80612-005 |
| Barcode # | 04711377425186 |
| Brand | MSI |
| Shipping Weight | 4.5000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
2 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.