LG 27BF410B-B 27" 1080p IPS 120Hz HDR Dynamic Action Sync Monitor
SKU: 27BF410B-B
RRP $218.90
In Stock
Notify me when back in stock
Screen Size (Inches):27"
Screen Resolution:1080p FHD 1920 x 1080
Resolution Simplified:1080p
Aspect Ratio:16:9
Screen Panel Type:IPS
Screen Refresh Rate (Hz):120Hz
HDR:HDR10
Adaptive Sync:Dynamic Action Sync
HDMI:1x HDMI 2.0
VGA:1
Tilt Adjustable:Yes
VESA Mounting:100 x 100
| SKU | 27BF410B-B |
| Model # | 27BF410B-B |
| Brand | LG |
| Shipping Weight | 6.0000kg |
| Shipping Width | 0.350m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.740m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
3 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.