Lexar NS100 256GB 520MB/s SATA SSD
SKU: LNS100-256RB
Sold Out
Notify me when back in stock
The Lexar NS100 256GB 520MB/s SATA SSD makes boot-ups, data transfers and application loading times a breeze.
Features
| SKU | LNS100-256RB |
| Model # | LNS100-256RB |
| Barcode # | 843367116195 |
| Brand | Lexar |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
3 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.