Lexar ARES 32GB (2x16GB) 6800MHz CL34 XMP 3.0 & EXPO RGB LED Black DDR5 Desktop RAM Memory Kit
SKU: LD5U16G68C34LA-RGD
RRP $1,189.00
In Stock
Notify me when back in stock
Kit:2x16GB
RAM Clock Speed:6800MHz
CL Timing:CL34-45-45-108
Voltage:1.4V
LED:RGB
Memory Type:DDR5
Colour:Black
Capacity-ram:32GB
| SKU | LD5U16G68C34LA-RGD |
| Model # | LD5U16G68C34LA-RGD |
| Barcode # | 00843367133543 |
| Brand | Lexar |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
Limited Lifetime Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.