Lexar ARES 2nd Gen 128GB (2x64GB) 6000MHz CL28 XMP 3.0 & EXPO RGB LED Black DDR5 Desktop RAM Memory Kit
SKU: LD5U16G60C28BR-RGD
RRP $1,189.00
In Stock
Notify me when back in stock
Kit:2x64GB
RAM Clock Speed:6000MHz
CL Timing:CL28-36-36-68
Voltage:1.4V
LED:RGB
Memory Type:DDR5
Colour:Black
Capacity-ram:128GB
| SKU | LD5U16G60C28BR-RGD |
| Model # | LD5U16G60C28BR-RGD |
| Barcode # | 00843367138470 |
| Brand | Lexar |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
Limited Lifetime Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.