Lenovo ThinkPad Essential 16" Topload
SKU: 4X41C12469
In Stock
Notify me when back in stock
| SKU | 4X41C12469 |
| Model # | 4X41C12469 |
| Barcode # | 00195477802698 |
| Brand | Lenovo |
| Shipping Weight | 0.9800kg |
| Shipping Width | 0.430m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.310m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
Limited Lifetime Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.