Lenovo ThinkPad Essential 15.6" Backpack
SKU: 4X41C12468
In Stock
Notify me when back in stock
| SKU | 4X41C12468 |
| Model # | 4X41C12468 |
| Barcode # | 00195477802681 |
| Brand | Lenovo |
| Shipping Weight | 1.2300kg |
| Shipping Width | 0.340m |
| Shipping Height | 0.510m |
| Shipping Length | 0.160m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
1 Year Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.