Lenovo ThinkCentre neo 50a 24 Gen 6 LNL 23.8" IPS Ultra 5 226V 16GB 512GB SSD W11P All In One PC
SKU: 13QH0029AU
In Stock
Notify me when back in stock
Screen Size (Inches):23.8"
Screen Resolution:1080p FHD 1920 x 1080
Screen Panel Type:IPS
CPU:Intel Core Ultra 5 226V
RAM:16GB
SSD:512GB
WLAN (WiFi):802.11ax
HDMI:1x HDMI 2.1
USB Type-C:1
USB Type-A:3
Audio In/Out Type:Combined 3.5mm
Ethernet Port/RJ45:1
Webcam:5MP
Operating System:Windows 11 Pro
| SKU | 13QH0029AU |
| Model # | 13QH0029AU |
| Barcode # | 00000000000N/A |
| Brand | Lenovo |
| Shipping Weight | 6.5000kg |
| Shipping Width | 0.580m |
| Shipping Height | 0.480m |
| Shipping Length | 0.240m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
1 Year Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.