Lenovo ThinkCentre neo 50a 24 Gen 5 23.8" IPS Touch 16GB 512GB SSD All In One PC
SKU: 12SD00AKAU
In Stock
Notify me when back in stock
Screen Size (Inches):23.8"
Screen Resolution:1080p FHD 1920 x 1080
Screen Panel Type:IPS
Touch Screen:Yes
RAM:16GB
SSD:512GB
WLAN (WiFi):802.11ax
HDMI:2
USB Type-C:1
USB Type-A:1
Audio In/Out Type:Combined 3.5mm
Ethernet Port/RJ45:1
Webcam:5MP
Operating System:Windows 11 Pro
| SKU | 12SD00AKAU |
| Model # | 12SD00AKAU |
| Barcode # | 00000000000N/A |
| Brand | Lenovo |
| Shipping Weight | 6.5000kg |
| Shipping Width | 0.590m |
| Shipping Height | 0.480m |
| Shipping Length | 0.240m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
N/A Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.