Lenovo ThinkCentre M70s Gen 6 Ultra 7 265 16GB 512GB SSD W11P Desktop PC
SKU: 12YK000GAU
In Stock
Notify me when back in stock
CPU:Intel Core Ultra 7 265
RAM:16GB
RAM Clock Speed:5600MHz
Integrated Graphics:Intel Graphics
SSD:512GB
WLAN (WiFi):802.11be
HDMI:1x HDMI 2.1
DisplayPort (DP):2
USB Type-C:1
USB Type-A:8
Ethernet Port/RJ45:1
Wattage:260W
Operating System:Windows 11 Pro
| SKU | 12YK000GAU |
| Model # | 12YK000GAU |
| Barcode # | 00198157744394 |
| Brand | Lenovo |
| Shipping Weight | 5.6000kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.380m |
| Shipping Length | 0.340m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
3 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.