Lenovo ThinkCentre 4X20Z84003 230W AC Adapter
SKU: 4X20Z84003
In Stock
Notify me when back in stock
| SKU | 4X20Z84003 |
| Model # | 4X20Z84003 |
| Barcode # | 00000000000N/A |
| Brand | Lenovo |
| Shipping Weight | 1.3800kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
1 Year Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.