Lenovo ThinkBook 16 G9 IRL 16" WUXGA IPS Core 7 240H 32GB 512GB SSD WiFi 6E W11P Laptop
SKU: 21US005BAU
RRP $1,819.00
In Stock
Notify me when back in stock
FREE GIFT:
Edifier W600BT Blue Bluetooth Wireless 3.5mm Headset
FREE with this item
CPU:Intel Core 7 240H
RAM:32GB
Integrated Graphics:Intel Graphics
SSD:512GB
Screen Size (Inches):16"
Screen Resolution:1920 x 1200
Screen Panel Type:IPS
USB Type-C:2
USB Type-C Power Delivery Support:Yes
USB Type-C DisplayPort Support:Yes
USB Type-C Thunderbolt 4 Support:Yes
USB Type-A:2
HDMI:1x HDMI 2.1
WLAN (WiFi):802.11ax
Ethernet Port/RJ45:1
Webcam:1080p FHD Webcam
SD Card Reader:1
Audio In/Out Type:Combined 3.5mm
Backlit Keyboard LED:Yes
Colour:Arctic Grey
Weight (kg):1.7kg
Operating System:Windows 11 Pro Education
| SKU | 21US005BAU |
| Model # | 21US005BAU |
| Barcode # | 00199272962960 |
| Brand | Lenovo |
| Shipping Weight | 2.2000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
1 Year Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Free Wireless Headset with Every Laptop Purchase