Lenovo ThinkBook 14 G9 IRL 14" WUXGA IPS Core 7 240H 16GB 512GB SSD WiFi 6E W11P Laptop
SKU: 21UY001VAU
In Stock
Notify me when back in stock
FREE GIFT:
Edifier W600BT Blue Bluetooth Wireless 3.5mm Headset
FREE with this item
CPU:Intel Core 7 240H
RAM:16GB
Integrated Graphics:Yes
SSD:512GB
Screen Size (Inches):14"
Screen Resolution:1920 x 1200
Screen Panel Type:IPS
USB Type-C:2
USB Type-C Power Delivery Support:Yes
USB Type-C DisplayPort Support:Yes
USB Type-C Thunderbolt 4 Support:Yes
USB Type-A:2
HDMI:1x HDMI 2.1
WLAN (WiFi):802.11ax
Ethernet Port/RJ45:1
Webcam:1080p FHD IR Webcam
SD Card Reader:1
Audio In/Out Type:Combined 3.5mm
Fingerprint Reader:Yes
Docking Connector:Yes
Backlit Keyboard LED:Yes
Colour:Arctic Grey
Weight (kg):1.36kg
Operating System:Windows 11 Pro
| SKU | 21UY001VAU |
| Model # | 21UY001VAU |
| Barcode # | 00199272637639 |
| Brand | Lenovo |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.350m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
3 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Free Wireless Headset with Every Laptop Purchase