Lenovo ThinkBook 14 G8 IAL 14" WUXGA IPS Ultra 5 135H 32GB 512GB SSD WiFi 6E W11P Laptop
SKU: 21SJ00FFAU
In Stock
Notify me when back in stock
CPU:Intel Core Ultra 5 processor 135H
RAM:32GB
Integrated Graphics:Intel Arc graphics
SSD:512GB
Screen Size (Inches):14"
Screen Resolution:1920 x 1200
Screen Panel Type:IPS
USB Type-C:2
USB Type-C Power Delivery Support:Yes
USB Type-C DisplayPort Support:Yes
USB Type-C Thunderbolt 3 Support:Yes
USB Type-C Thunderbolt 4 Support:Yes
USB Type-A:2
HDMI:1x HDMI 2.1
DisplayPort (DP):1
WLAN (WiFi):802.11ax
Ethernet Port/RJ45:1
Webcam:Yes
SD Card Reader:1
Audio In/Out Type:Combined 3.5mm
Fingerprint Reader:Yes
Backlit Keyboard LED:Yes
Colour:Arctic Grey
Weight (kg):1.36kg
Operating System:Windows 11 Pro
| SKU | 21SJ00FFAU |
| Model # | 21SJ00FFAU |
| Barcode # | 00199274243388 |
| Brand | Lenovo |
| Shipping Weight | 1.8600kg |
| Shipping Width | 0.360m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.270m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
1 Year Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.