Lenovo Hybrid USB-C with USB-A Cable
SKU: 4X90U90618
In Stock
Notify me when back in stock
| SKU | 4X90U90618 |
| Model # | 4X90U90618 |
| Barcode # | 00193386287346 |
| Brand | Lenovo |
| Shipping Weight | 0.5670kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 1.050m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
1 Year Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.