Lenovo Essential Compact Wireless Optical Ambidextrous Mouse
SKU: 4Y50R20864
In Stock
Notify me when back in stock
Wireless:Yes
Sensor Type:Optical
DPI:1000DPI
Form Factor:Ambidextrous
| SKU | 4Y50R20864 |
| Model # | 4Y50R20864 |
| Barcode # | 00192563496083 |
| Brand | Lenovo |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.070m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
1 Year Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.