Lenovo 4XC1S15018 Essential FHD Gen2
SKU: 4XC1S15018
RRP $59.00
In Stock
Notify me when back in stock
| SKU | 4XC1S15018 |
| Model # | 4XC1S15018 |
| Barcode # | 00195892122470 |
| Brand | Lenovo |
| Shipping Weight | 0.6440kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.140m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
1 Year Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.