Kingston IKVP80ES/960G 960GB Blue USB 3.2 Gen 1 Portable SSD
SKU: IKVP80ES/960G
RRP $1,659.68
Sold Out
Notify me when back in stock
Capacity:960GB
Interface:USB 3.2 Gen 1
Colour:Blue
| SKU | IKVP80ES-960G |
| Model # | IKVP80ES/960G |
| Barcode # | 00740617328431 |
| Brand | Kingston |
| Shipping Weight | 0.7460kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
3 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.