Kingston IKVP50 128GB 250MB/s USB 3.2 Flash Drive
SKU: IKVP50/128GB
RRP $404.25
In Stock
Notify me when back in stock
Capacity:128GB
Transfer Speed (MB/s):250MB/s
Interface:USB 3.2
| SKU | IKVP50-128GB |
| Model # | IKVP50/128GB |
| Barcode # | 00740617329131 |
| Brand | Kingston |
| Shipping Weight | 0.5150kg |
| Shipping Width | 0.070m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
Limited Lifetime Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.